Lilka píše...

Čím to sakra je?

10. března 2014 v 20:44 | Lilka ©
Ahoj.
K nadpisu - čím to je, že mám návštěvnost 60 +-, když tu vůbec nic nedávám/nepřispívám? :D Ani nekomentuji, prostě nic. Tak kde se stala chyba? :D Ne, že by mi to vadilo, jen je to takové překvapující.

My weekly workout 26.8.-1.9. 2013

2. září 2013 v 14:07 | Lilka ©
PONDĚLÍ
85 Sit Ups
Procházka
___________
ÚTERÝ
Denise Austin Ab Ripper Workout
Denise Austin Waist Slimmer Workout
Denise Austin Inner-Thigh Workout
20 Squats
90 Sit Ups
__________
STŘEDA
100 Sit Ups
Procházka cca 4 km |nemám změřeno :-)|
__________
ČTVRTEK
25 Squats
Denise Austin Ab Ripper Workout
Denise Austin Waist Slimmer Workout
Denise Austin Inner-Thigh Workout
110 Sit Ups
__________
PÁTEK
Tiffany Rothe 10 Min Booty Shaking Waist Workout
Denise Austin Ab Ripper Workout
Denise Austin Waist Slimmer Workout
Want U Back Arms Challenge
115 Sit Ups
__________
SOBOTA
Tiffany Rothe 10 Min Booty Shaking Waist Workout
Plank Variation Workout
Denise Austin Ab Ripper Workout
120 Sit Ups
__________
NEDĚLE
30 Squats
________________________________________
Toť mé cvičení z minulého týdne :). Musím říct, že se mi malinko začíná rýsovat břicho, ale zatím to není až takový. Zjistila jsem, že opravdu nutně potřebuji posílit ruce, tak jsem se rozhodlat se tento týden zaměřit na ruce :-D.

My weekly workout 19.-25.8.2013

27. srpna 2013 v 21:53 | Lilka ©
K tomuto jsem se inspirovala zde. Moc se mi to zalíbilo, tak si to hodlám psát taky :-D. Strašně moc bych chtěla vydržet a tímto bych řekla, že se i tak trochu přinutím :-D. Přidám sem z minulého týdne, to jsem toho moc nedělala. Začala jsem dělat sedy-lehy jen. Tento týden už bude takový pestřejší. Mojím snem je mít vypracované bříško, zadek, stehna, prostě všechno :-D. Chci abych k něčemu vypadala. Hubnout vážně nepotřebuji, ale spevnit se chci! Držte mi prosím palce, ať se mi to podaří, pokud ano, dám sem pak fotky před a po. Možná i v průběhu.

PONDĚLÍ
50 Sit Ups
__________
ÚTERÝ
55 Sit Ups
__________
STŘEDA
60 Sit Ups
__________
ČTVRTEK
70 Sit Ups
__________
PÁTEK
75 Sit Ups
__________
SOBOTA
lenoch na scéně |Pokud by se počítal tanec, tak by to bylo super :-D od 23:00-04:30|
__________
NEDĚLE
lenoch na scéně

Prázdniny končí.. Lil se vrací.. Co s tím uděláme?

27. srpna 2013 v 11:12 | Lilka ©
Hola!

Po pár týdnech (nebo možná i po měsíci?! :D) se zas ozývám. Neměla jsem moc času, furt jsem někde byla, tak proto nic nepřibylo.
Jak si užíváte prázdniny? Už jen poslední týden. Nechce se mi do školy, vůbec! Ale na jednu stranu poznám nový lidi a doufám, že o hodně lepší holky, než byly mé bývalé spolužačky :3.
Há, musím se pochlubit :'D. Mám lak od O.P.I! Prostě boží :3. Joo pardon, ale jsem z něho nadšená ^_^.
Btw., stále se můžete přihlašovat do SONBlog |přihláška v menu| . Děkuji.
A víte vy co? Mohla bych si uklidit :D :D. Joup, jsem v pohodě. Pšt, mlčim!

Adios

Od 20.7. do 27.7.2013 zde nejsem!

20. července 2013 v 10:05 | Lilka ©
Ahoj

Trochu narychlo, dneska odjíždím na týden pryč v ČR a vracím se další týden v sobotu. Tak omluvte mojí nepřítomnost. Jinak pokud bych to nestihla, tak hned to pondělí 29.7. odlítám pá a vracím se asi taky až za týden, tak abyste se nedivili, že nic nepřibylo. Nevím jestli stihnu v tu sobotu, neděli něco napsat, tak se omlouvám předem. Děkuju (snad) za pochopení.

Adios

P.S.: Včera jsem byla dosti nasraná, tak pardon, že jsem nic nepřidala. Víte, když mě obviní za něco, co jsem vlastně ani neřekla a vůbec nevím kdo to zas vymyslel, tak to nasere. Nejhorší je, že je do toho nejspíš i připletlej kluk se kterým chodím. Doufám, že se ukáže, že on to vážně nezačal, ten "drb", jinak se neznám! Tak držte pěsti ať to nedopadne špatně, prosím:).

12 000!

18. července 2013 v 22:30 | Lilka ©
Ahoj

Tak jo, už tu je něco přes 12 000, ale já to stihla přesně! :-D


Děkuji

Blíží se 12 000? Wau.

17. července 2013 v 22:16 | Lilka ©
Nějak jsem se zakoukala na Top List a koukám už tam pomalu bude 12 000! Ještě jedenáct lidí :). Za ty dva roky a půl, z nichž jsem byla aktivní asi tak dohromady rok? :D No nic, i tak mě to těší. Aktuálně ta návštěvnost není dobrá jako třeba před rokem, ale to nevadí. Děkuju x)

Jsem svině! Yeah!

17. července 2013 v 21:39 | Lilka ©
Hi

Jak se máte? Já fajn, v rámci možností.
Jo jinak jsem svině! Víte o tom? Ne? Teď už ano. Ne že bych to o sobě netvrdila občas, ale důvod proč to tvrdí ony mi fakt jasný není! Spíš ony mi tak příjdou. Jop, nesnášim je. Jsem nehorázně ráda, že už s nima nebudu ve třídě. Víte, ty kecy tipu "já se na tebe tak těším, jé škoda, že tam nejdeš a bla bla" jsou k smíchu, hlavně když se pak dozvím, že je super, že tam vlastně nejdu :-D. Důvod proč je to super by mě velice zajímal. Co jim na mě vadí? Ha? To, že mám růžový vlasy? Víte, ta jedna má totiž růžové konečky u ofiny a vypadá to úplně "nádherně", prostě flek :-D a já jsem kvůli svým vlasům hned kráva. Nebo to, že neskáču tak, jak ony řeknou? A nebo, že nechápou jak se můžu klukům líbit? Já osobně to taky nechápu :-D, ale očividně na mě něco bude. Musím ale přiznat, že je docela prdel vědět co o mě říkají, ale ony si myslí, že nic nevím. Taková super přetvářka. Já lhát umím dobře (není to zrovna super přiznání, ale hodí se to :-D). Aw, mám chuť něco krásnýho udělat *_*. Jop, něco na tý svini asi bude. Já už fakt nevím komu věřit a komu ne. Sorry, ale fakt mám radši kluky za kámoše, než holky. Horší je, že ty někteří kluci něchtějí být jen kamarádi. Hah, ukončím radši své velice zajímavé povídání.
A docela by mě zajímal Váš názor na toto ^ .

Bye

Jsem doma!

15. července 2013 v 21:03 | Lilka ©
Ahoj

Jsem doma, zpátky od dědy. Udělali jsme si výlet :3. Bylo to fajn. Včera jsem z tý Bohemky stihla fakt hodně! Dvě auta a pak konec, kvůli nějaký havárii. Takže jsem se pak procházeli, skončili u vody a taková menší vodní bitka byla (y).
Dneska už zas pondělí. Co vy? Máte něco v plánu? Někam k moři? Na výlet? Hm? Já zítra nakupovaat :-D.
Hah, jdu dodělat už konečně ten blog, ale až si nalakuji nehty :3.

Bye

Good morning people.

14. července 2013 v 10:39 | Lilka ©
Dobré ráno.

Nejdříve, všem Karolínám přeji vše nejlepší!
Co máte dneska v plánu? Já opět Bohemku a pak nevím, to už plánuje on :-D. Večer pojedu k dědovi do zítřka, takže nejspíš přispívat nebudu. Ještě uvidím.
Včera jsme se sestrou kolem půlnoci uklízeli. Víte, večer se nejlépe uklízí! Vyhodili jsme toho hodně..
Včera jsem toho zrovna moc neudělala, jen reklamy poupravila. Teď je najdete na konci menu, takový koš. Doufám, že tento týden už to všechno dodělám a bude.
Do SONB se stále přihlašujte, v menu je přihláška.

Hezký zbytek dne.
 
 

Reklama