Leden 2013

Možná, opravdu jen možná bude návrat.. :)

30. ledna 2013 v 21:59 | Lilka © |  Lilka píše...
LUMOS!
Ahoj :-D.

Ano, uvědomuji si, že jsem tu dlouho nebyla, ale psala jsem, že nemám čas :-D. Cca po dvou měsících? jsem tu a v plné síle :D. Musím podotknout tedy, že mě na ten blog opět navnadila kámoška :D. Teď si založila totiž nový a chtěla po mně abych jí nastavila design, který si vyrobila. No a to mě navnadilo :D. Svůj layout už mám dva/tři měsíce rozdělaný, tak bych ho mohla dodělat :D (je světlý!).
Teď něco ze života. Zítra je vysvědčení :D. Tak co, kdo bude mít samý biče? :D Já teda nevm co budu mít :D, ale trojku snad žádnou :D. Bude zítra překvapení no :D. Už se mi pomalu blíží příjimačky na střední a to bude záhul :D. Už teď mám strach. A co vy? :)
Ok, zas pádím :D. Buď budu dělat něco s layoutem a nebo si budu kulmovat vlasy (ano, teď večer :D, já si to totiž většinou nakulmuji, dám do drdolu, ráno rozpustím a čeká mě překvapení jak to vypadá :D).
Jsem zvědavá kolik lidí si to přečte, hehe :D. Jo, to mi připomíná, že se budu muset prohrabat v affs a zjistit, kdo mě smazal a kdo ne :D. A pár jich možná nabrat :D. Ale nebudu nic slibovat, třeba se tu zas objevím až za pár měsíců :-D.

Ahoj:)
Nox :3