Listopad 2012

Lilienka zlobí ! :-D

29. listopadu 2012 v 15:07 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj, ahoj ;-).

Jsem se tu zas náhodou objevila :D. K nadpisu, nom :D.
Vezmu to od začátku :D. Minulý týden v pátek o hudebce, jsem se ještě před hudebkou tak trochu prala bo spíš pošťuchovala s jedním klukem :D. No co, měla jsem jeho peněženku a mobil :D. A ona pak přišla do třídy učitelka a ptala se co se děje a tak. On řekl, že jsem mu to vzala a nechci mu to vrátit (opravdu jsem nechtěla ;D). Učitelka se tak trochu naštvala, tak nám řekla ať si to jdem vyřídit na kobereček do ředitelny né :D. Tak jsem mu teda vrátila peněženku :D. Pak uč. na chvilku odešla . A on ať mu dám i ten mobil. No tak jsem mu ho dala (rozumějte, bych měla ještě průser :D). Uč. přišla a ptala se co budem dělat. Měli jsme koukat na film, ale nešlo to nějak zapojit či co. Nom, tak kluci íkali, že si budou něco dělat sami potichu. Ona teda že jo a zeptala se nás, holek(byla jsem tam jen já a kámoška, a obě nechceme zpívat :D). Prý, že bychom mohli jít zpívat, tak jsem na ni zařvala, že NE! (na celou třídu :DD) Zřejmě ji to nasralo, tak na mě začala, ať už to ho nechám, že ji štvu, že jsem horší jak sestra a i horší než ti kluci :D. Nom, dostala jsem výtlem :DDD. Asi se jí to moc nelíbilo, ale nechala to tak :D. Nakonec jsme šli na pc :D. Téda, zítra ji zas máme, tak jí třeba nějak krásně zas naseru :D O:-). Uff.. jsem se rozepsala, sic trošičku, ale rozepsala :D.

Nom, ták omlouvám se že tu nejsem :D. Slibovat Vám, že už se to zlepší nebudu. Jelikož pochybuji, že bych to dodržela :D. A co vy? Máte nějaký průser? :D Já jeden a hodně velký! U kterýho se hoooodně bojim, jak se to vyvine dál :'(. Som poseránkaná..
Ty další jsou oproti tomu nic.

Zítra jedu ke kámošce na oslavu :D. Mám prý stáhnout nějaký film, poradíte mi prosím? :O Buď horror a nebo komedii či nějakou romantiku :*. Děkuji ;))

Jooo a chtěla jsem se zeptat, pokud by jste mě omluvili affs z kontrol. Fakt, nemám moc času a když jo, tak si čtu povinnou četbu a nebo relaxuji. Kdyby to nevadilo. ;)

Ok, ok. Mějte se famfárově! :DKocour v botách *_*

15. listopadu 2012 v 19:30 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj ;D,

nadpis je trochu mimo, ale neva :D. Jinak kdyby to někoho zajímalo, tak jsem teď kocourka dokoukala :D.
Jinak, sorry, že tu jako obvykle neoxiduji :D, ale máme samý písemky atd. Zrovna zítra píšem z fyziky z tepla a ze zemáku z okresů v čr. Je jich "jenom" 77 :DD a všechny se máme naučit :D. Učitelka tomu říká základ :D.
Dneska jsme zas psali z matiky. Grr.. jsem na sebe nasraná (pardon:D)! Ve dvou úlohách, takový blbí chyby. Grr.. No zítra se dozvím známku, tak mi, pjosím *_*, držte palce ať mám aspoň dvojku.
Chcete vědět jakou krásnou známku mám na čtvrtletí z občenky? :D (chcete, nechcete stejnak to napíšu :DD) Trojku. Ano, trojku. Víte proč? :D Protože ta učitelka co máme je nehorázná kráva :D. No dobře ještě jeden důvod :D. Psali jsme z ov jen jeden test za tohle čtvrtletí a já z něho mám trojku, protože ze čtyř otázek jsem měla jen dvě a u těch druhých dvou jsem obrátila odpovědi :D. No a dneska nám oznámila, že tu známku co tam máme si máme napsat na čtvrtletí :D Skvělý což? :D Já, jelikož tam (známky na čtvtletí) mám (zatím) jedničky a asi dvakrát 1-2 a 1-, tam najednou mám 3 :D. Chjo :D. Díky bohu, že je jen čtvrtletí :D. To musím napravit. Takže takhle, nom.
S layoutem jsem moc nepohla, no neva :D. Se někdy zvládne :D. Jinak ten layout má modrou barvu :D, takže měla pravdu c-carloss :D. Takže (nepíšu to nějak často? :DD) diplomek se někdy pokusím udělat ;D.

No, jdu :D. Musím se učit ten "základ" z okresů a to teplo :D. Držte mi palce (y).
Jo a neznáte nějakej super bomba bezva cool (jooo reklama :DD) film? :D Napište do komentů, prosím.

Adios amigos :-*Zásek? :D

6. listopadu 2012 v 17:10 | Lilka |  Lilka píše...
Zdar ;o).

Joo, někde jsem se sekla :D. A né jen někde, ale přímo u povídek z dob Harryho Pottera :D. Fakt za to nemůžu :D. Když mě se to líbí ;o). a pokud najdu nějakou super povídku, tak se od ní jen tak neodtrhnu :3. Joo, chtěla bych se zeptat, neznáte nějakou dobrou povídku o HP, kde má Harry nějakou moc nebo je ve zmijozelu? :D Jsou nároky což? :D Holt to měním :D, jako úplně první mě brala Lily a James, pak to bylo cokoliv z doby pobertů, pak Dramione, pak i Semione (Severus, Hermiona), dokonce jsem i hledala něco o Siriusovi, pák něco s upírama (a jako fakt jsem našla boží povídky :D), Harryho jako zlýho, Harryho jako syna Voldemorta nebo Severuse, pák něco jako "typická zmijozelačka" :D, Harryho jako dědice Godrika Nebelvíra nebo Salazara Zmijozela a ták dále :D. Je toho hodně :D. Joo, hledala jsem i Lily a Luciuse Malfoye :D :D. Jediný čeho jsem se vyvarovala byl slash :3. Neznáte teda nějakou? :D Jsem ráda za každý tip :D. Je jedno co tu bude za žánr :D, klíďo romantika, komedie, nebo i něco depresivního :'3.

Tak pa :D.