Říjen 2012

Hollywood Undead - Everywhere I go

28. října 2012 v 21:26 | Lilka |  Písničky
Už tu zase straším :D, no co :D.
Hážu (né doslova) sem jednu božskou písničku! Jsem se zamilovala :D. No dobře teď trošku kecám, jelikož tadyta písnička má u mě až druhé místo ;D. Dost kecání, tady je.


Doufám, že půjde spustit. No tak co na ní říkáte? Krásná což? :D Dala jsem sem s textem, protože v oficiálním to vypípali :'( :D.
Tak zas bájos ;).

Ahoj :D


Hodnocení mého blogu od Kajl :-)

28. října 2012 v 19:19 | Lilka |  Lilka píše...
Ahojda všici :-D!

Tož mám nějak dobrou náladu :D (čím to je, čím to je? Že by (žáby..) proto, že nemáme úkoly? :D Joo, tím to bude.). Nop (Petho (pokud to čteš) nop, nop :D :D), teď zpět kvůli čemu tenhle blaf píšu :D. Kajl byla tak hodná a ohodnotila můj blog :-). Tak tady to je:

DESIGN: je hezký, ale trošku moc tmavý. To samozřejmě je otázka vkusu :) Nepatří k těm nejlepším desigům, ale určitě je krásný, takže to nehodnotím zle ;)
AKTIVITA: Za poslední dobu ta aktivita nějak vázne :D..před pár..měsíci? :D jsi ale byla aktivní dost, takže nevím co se teď děje :D..za to ti budu muset body dost výrazně strhnout xD
ČLÁNKY: Píšeš moc pěkně, k tomu nemám žádnou výtku. Tvůj styl psaní je moc pěkný a jsem schopná dočíst tvoje i delší články. S tím určitě nikdo nemá problém protože je to kolikrát i zajímavé :)..když jsem četla vaši povídku, taky se mi moc líbila tak určitě i ostatním ;)
PŘEHLEDNOST BLOGU: Blog máš přehledný..menu je jednoduché a člověk se dostane tam, kam potřebuje ;)
CELKOVÝ DOJEM: Když jdu na tvůj blog ráda si tam čtu..celkový dojem je teda nadprůměrný :D
○Design 8/10
○ Aktivita 4/10
○Články 10/10
○přehlednost blogu 10/10
celkový dojem 9/10

ZNÁMKA: těsně 2! :D..


Heh, jako já to čekala horší a hlavně za aktivitu nulu :D :D. Taky mě přivedla na nápad (napadlo mě to teď když to píšu ;D), že.. eh žé bych si mohla udělat nějaký nový layout. A řikám vám SVĚTLEJŠÍ! :D Ještě nevim, uvidím :D. Co vy na to? Třebas by to mohl být takový design na nový rozjezd :D. Což o to že :D. No nic, dost tlachání :D, teď příjde na řadu komentování :D :D. Supr, cukr bude ze mě básník :D :D.
No nic, mějte se čvachtavě. Jinak je u vás sníh? :D U nás ani h*PÍP*o. :D Jasně radši jdu :D...

P.S.: Na chyby se nekouká! :D
Ahooj ;DDRŽTE MI PALCE! MOC PROSÍM! :'(

26. října 2012 v 1:15 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj, promiňte za tento článek, ale potřebuji ho.

DRŽTE MI ZÍTRA, TEDA VLASTNĚ UŽ DNES, PALCE, AŤ TO VŠECHNO DOBŘE DOPADNE! KDYŽ JÁ SE STRAŠNĚ BOJÍM :'(!
Já vím, že za to všechno můžu...
Neřešte proč, já o tom snad napíši článek. Pa. ;(.

Recenze.. no a na co?

19. října 2012 v 23:54 | Lilka |  Lilka píše...
Olá ;o).

Tak vám teda dám nějakou recenzi, ale nevm jakou :-D. Takže vám dám na výběr a ta co bude mít nejvíc, tak jí sem dám ;o).
No můžete si vybrat z těchto kategorií : laky na nehty (nečekaně ;D), dekorativka (jako řasenka, tužka, make-up,..) a nebo vlasová péče ;o).
Zítra by se to tu mohlo objevit :-).

Adios Amigos ;o)


Duch vaší "milované" Lilienky

9. října 2012 v 22:44 | Lilka |  Lilka píše...
Dámy a pánové, po sto letech skoro po měsíci opět na blogu ;-D.

Ok, je to docela nemožné, takže to bude asi vážně duch Lilienky (omyl! Svatýho Petra, né) ;D. Fajn, bez keců, jsem to JÁ! :D
Divný... No, takže hezky od začátku. Nejdříve bych se chtěla omluvit, že jsem tu nebyla. Upřímně se mi vůbec nechtělo nic psát a tak ;D. Jinak za tu dobu co jsem tu nebyla, tak jsem hodněkrát přemýšlela jestli s blogem neskončit nebo aspoň pozastavit. Nakonec jsem se rozhodla v rámci možností vrátit. Tak napůl asi ;D. Uvidím, jak dlouho mi to vydrží.

Taky jsem chtěla udělat pár změn. Což je, že mě napadlo dělat recenze s kosmetikou a různý blbosti z dekorativky, vlasový kosmetiky ;). Prostě o co se aktuálně hodně zajímám :-). Tákže, co na to řikáte? Šlo by to? (pochybuju, že někdo napíše, protože tady je to jak po vypálení)

Tak zatím vše. Dejte mi do komentů vědět ;). Jinak OPRAVDU MOC SE OMLOUVÁM C-CARLOSS! Vím, že jsem měla ten design udělat, ale opravdu se mi nechtělo. Pokud ho ještě chceš, budu se snažit ho KONEČNĚ dodělat ;).

Tak se majte hezky ;). Doufám, že aspoň někdo mě nezahodil do koše (no co! nevěděla jsem jak to napsat :D) a napíšete nějaký ten koment :).

Ahoj