Srpen 2012

Kdo se mnou oglosuje povídku?

30. srpna 2012 v 21:00 | Lilka |  Lilka píše...
Hoja :-D.

Takže, mám náladu na glosování :-D. S Kač jsme včera glosovali, ale jen kousek a teď už asi ani glosovat nebudem, nevim. Tak pokud by se někdo našel, ráda si zaglosuju. Pište do komentářů (nehlaste se všichni :-DD). Povídka se pak nějaká najde ;-).

Prosím *psí oči*.

Adios amigos :-D


Adminka se vrací!

12. srpna 2012 v 21:59 | Lilka |  Lilka píše...
Ahooj (když ono to nešlo je s jedním o :-D) všichni!

Podle nadpisu vám to možná i došlo. Vracím se :-D. Rozumějte, přijede nám návštěva, kterou..jak bych to řekla? nemám moc v lásce :-D. A jsou u nás týden, takže se vracím, abych mohla před nima uniknout :-D. Už slyším "A ty si mě vůbec nevšímáš! Když jste vy u nás, tak taky nejsem furt na pc/nb.", heh a já ráda provokuju :-D. Si tak řikám, že se ze mě stává pěkná svině :-D (a vůbec mi to neva :-D, asi to mám v povaze).

Mám v plánu napsat něco o mým prázdninách, kde jsem byla a tak. A chci se vás zeptat jestli to mám rozdělit do dvou článků? Protože jednou jsem byla s mamkou a po druhé s tátou ;-). Pokud vás to teda bude zajímat :-D. Ale i tak to napíšu :-D.

A dneska jsem si splnila svůj sen! Jet na motorce :D (a jako né já, že budu řídit, samo, že tatík :-D..), boží to bylo a chci zas :-D. A plánuji si v budoucnu udělat řidičák na motorku <3.

Pak jsem vám samozřejmě chtěla poděkovat za přání ;-). A někdo se i ptal kolik mi bude (jé, kecám! Vlastně už kolik mi je :-D) a no je mi 14 ;-).

Tak už asi vše :-D. Joo kecám, málem bych zapoměla/zapomněla (sakra! píše se tam mně nebo mě? :D), okoukla jsem blogy affs (jen nakoukla :-D) a zjistila, že hodně z nich/vás mě nemělo zapsaný, takže jsem mazala, ale byla bych ráda, kdyby jste mě aspoň něco napsali, já to vemu v poho, ale když pak vlezu k vám na blog a zjistím, že tam nejsem, tak mi to příjde trochu blbé. Nu což vaše věc, já jsem smazala co mě nemají a je to :) (hned vás mám míň :D, aspoň nějaká výhoda :-DD).

Nechci ani vědět co za kokotinu jsem sepsala :-DD. A to jsem ani neskončila, protože jsem si zas na něco vzpomněla :D. Víte jak jsme s Katy glosovali? No tak mě napadlo, že by se za něco mohlo oglosovat, ale Kač odjíždí pá a kámoška je taky pryč, tak mě napadlo, že pokud byste někdo měl zájem, já bych s vámi velice ráda něco oglosovala :-D. (smutně koukám, prosím, prosím já se jinak unudím! :-D) Pokud by někdo měl zájem, pište do komentů a já se s vámi domluvím co a jak, ok? :-D

Tak pro dnešek radši vše :-D, uvidím kolik z vás si to přečte (jestli vůbec někdo), ale hlavně si přeštěte to poslední aspoň :-D.

Ahoj