Červenec 2012

POZASTAVENÍ (prázdninové :-D)

13. července 2012 v 23:17 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj, ahoj..
Já vím, že tu teď vůbec nejsem, ale prázdniny jsou prázdniny. Zítra odjíždíme s mamkou pryč na týden a další dva týdny pak budu u táty a ten týden potom u babči :). Tak jsem se rozhodla pozastavit, protože sem se nedostanu ;). Nevím na jak dlouho, asi až přijedu od babči. Potom se tu možno zjevím :-D.
Takže affs omluvte mě z kontrol, prosím ;). Nuže toť vše co jsem chtěla říct, mějte se tu a pokud jedete, letíte na dovču, tak si to užijte a i když jste doma si to užijte ;).
Áá.. už se mi blíží narozky :-D. Za osm? dní :-D (21. kdyby něco :-D).
Tak ahoj ;). Já se vrátím :-D, možná polámaná nebo zlámaná a když budu mít štěstí tak celá :-D.
Btw, všimli jste si, že je dneska pátek třináctého? :D Já jo, ale že bych to řešila to ne ;). Stalo se vám někdy něco na pátek třináctého? Mě snad ne, možno jsem napsala blbě testy.. no ale na mé třinácté narozky.. joo, to bylo vzrůšo :-D.
Eh, už zas moc kecám.. (Né moc, abyste chápali, jen malinko více, něž bylo v plánu a jestli tohle neukončím tak toho bude ještě víc.. bože jsem debil :D (a jsem na to hrdá! :D))
Jaj, praštěte mě něčím do hlavy.. bzm *čumí na obrazovku a čítá co za kravinu napsala, načeš zjistí, že si to vážně znovu nečte*
Hihi :D, stahuju písničky ze svého mládí :D (né, že bych byla stará, to jako ne jo, abyste to blbě nepochopili, ale tak jako myslím, že to jsou písničky z mého velmi útlého věku :-D).
Já radši končím, jinak si ještě nakonec něco přednadstavím (i to je možné :D), ale už se mi nechce :D. A zítra vstáváme brzo, takže budu muset jít spát brzo (čti ve tři ráno :D). Uff..
Jak tak koukám, tak jsem se s vámi už loučila :D, tak znovu. Moji milý, opouštím vás na dobu neurčitou (však vy to přežijete (ne! Nebrečte, já se vrátím!)), tak pac a pusu, vaše Lil (, které z nepochopitelného důvodu hrabe (to jsou svině ty hrábě co?).


Nail inspiration 0.05

9. července 2012 v 13:27 | Lilka |  Nehty
Ahoj. Mám pro vás další nail art :).

Avryr8ccaae3zef_large


Líbí se vám?


Tak trochu jsem pohnula s tou rekonstrukcí ;)

4. července 2012 v 12:30 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj.
No konečně jsem s tou rekonstrukcí pohnula. Udělala jsem nové nápisi k rozcestníkům a protřídila affs. Dala jsem je podle abecedy a zkoukla je všechny, abych věděla, kde už nejsem jako affs. No zbylo vás něco okolo 25 :-D. Dobré co? Pokud jsem někoho smazala omylem napište ;).

A teď něco co by mohlo někomu udělat radost (?), přemýšlela jsem a asi zavedu zas objednávky layoutů. Během dneška se tu snad objeví článek na objednávku. Doufám, že jsem aspoň někoho potěšila (pochybuji, ale neřešte :D).

A kdyby to někoho zajímalo (tzn. nikoho :D), tak jsem si objednala zase nějaké věci (laky, ale pšt) a dneska mi SNAD příjdou. (EDIT 14:12 tak mi asi nic nepřijde :'( ) Pokud byste měli zájem, tak vám to i vyfotím a dám vědět jak to přišlo, no prostě napíšu vám vše potřebné o objednávce. Napadá mě, že bych mohla dělat recenze na laky aj. věci. Co? Šlo by to?

Jsem zas nějaká ukecaná, ale naštěstí né moc (buťe rádi). A pokud by vás zajímalo co se dělo u mě v den vysvědčení, tak vám to klidně napíšu, apoň se vykecám. Sakra. Proč se vlastně ptám? Stejnak to buď napíšu nebo ne :-D. A já vám to napíšu teď :-D. Kdo chce ať čte kdo ne, tak mi aspoň hoďte koment ;-).

Můj blog na fb ;-)

2. července 2012 v 15:34 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj. Tak jsem si založila stránku na facebooku. Jménuje se Misak-plysak.blog.cz ( ZDE ). Budu ráda, když se přidáte ;).
Já zase pádím. Když se mi podaří rozchodit PS, tak bych mohla zas na blogu něco udělat k rekonstrukci ;D.

EDIT 10:38 | Udělala jsem si nový podpis, co vy na něj? ;)

Ahoj