Květen 2012

Zbytek zítra, vážení ;)

31. května 2012 v 22:10 | Lilka |  Lilka píše...
Ahojda :D.

Tak jsem nastavila design, není to ještě kompletní jo, ale záhlaví je skoro hotové :D. Co myslíte? Může tak být? Líbí se vám? ;)
Asi jsem přišla na to proč mě to tu nebavilo :D. To ten design :D. Jakmile jsem udělala tento, tak se mi sem chce najednou nějak psát :D. Sice není nic moc design, ale chtěla jsem něco jednoduchého, kde by nebyli obrázky :D.

Napište mi svůj názor na něj, prosím :). (Na menu nekoukejte xDD)

Ahoj


Layout, matika, layout, matika xD

30. května 2012 v 21:35 | Lilka |  Lilka píše...
Zduř :D.

K nadpisu - měla bych dělat matiku, ale layout taky :D. A přeci jen, ten lay je lepší než ta matika. Ale vcelku jsou na tom podobně - dopadnou katastrofálně :D. Matika si tu přede mnou hezky hajá, zatímco PS šlape :D.

No, nevím co psát. Tak třeba v úterý, co si myslíte, že se stalo? :D Samozřejmě jsem byla zkoušená z chemie, ale dopadlo to dobře, protože mám 1 :D. Chňa..

Huh, hlavně, že v minulém článku jsem psala, že budu psát jednou za týden (pravda bylo tam, že když se mi bude chtít nebo budu mít čas tak jich bude víc :D), ale už vám píšu podruhé za týden :D. Drsný co?

Radši mizím :D. Jdu pokračovat v layoutu :D. Možná ho jsem nastavím, tak jak zatím je (nedodělaný) a postupně budu dodělávat. Co vy na to? Aspoň byste mi mohli říct vaše názory a já to upravila ;). Pište, pište co tedy :).

Ahoj :-D


Um.. :-D

28. května 2012 v 20:06 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj :).
Tak se zase ozývám :-D. Asi zavedu nový režim :D. Jeden článek za týden ;). Pokud se mi bude chtít, tak i víc :D.
Jinak, teď jsem zas nějaká ujetá na Narnii :D. Bože.. samozřejmě, že na HP to nemá, ale nebaví mě to furt dokola číst a koukat na filmy (ok, baví, ale to je detail :D). Čtu knížku Narnii a nějak mě to zlákalo i na filmy. Předchvílí jsem dokoukala Narnii - Plavba Jitřního poutníka (či co :D (a dokonce to zrovna čtu :D) a stahuju Prince Kaspiana :D (ovšem, jestli se mi to ZAS nesekne :D).

Um (oblíbené slovo, ne? :D), nevím co psát dál :D. Jo už vím. Tak scia jsem nějak napsala, uvidím co z toho vznikne. Zítra zkouší z chemie a já jsem ještě zkoušená nebyla (, ale nemusela by mě zkoušet :D, známky blbý zas tak nemám), jenže při mém štěstí zkoušená budu, tak se teď učím, zatímco se mi stahuje Narnie :D (vychcanost toto).

Si tak řikám, počítal jste někdo ty závorky? (já vím že ne :D) Já totiž ne, ale asi jich bude dost.

Idem pápá ;).

|20:07| : Mám hlad :D!
Ahojda

Extrémní líčení

24. května 2012 v 22:14 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj ;).
Tak se zase ozývám a přináším sebou i video :D.
Ovšem nejdřív něco kecnu :D.
Už mám za sebou scia z čj a OSP (obecné studijní přepoklady) no a nevím jak to dopadne :D. Bojím se, abych nebyla nejhorší :D. Jinak zítra mě čeká matika! Grr.. na tu se netěšim. To bude horor :D.
Hledala jsem rubriku s názvem videa/líčení/nebo jinak a ona nikde :D. Asi bych mohla pohnout s tím designem :D. Když mě se nece :D. Venku je tak hezky :D. No budete si muset počkat až bude hnusně :D. (ale i to mi nezabrání jít ven :D)

A tady je konečně to video ;). Podle mě se jí to povedlo ;).


Co vy na to? :)

Ahojda :D


Laky jsou doma ;) + fotky

22. května 2012 v 17:22 | Lilka |  Lilka píše...
Ahojda :D.
Tak laky už jsou doma :). Konečně :D. A mám pro vás fotky. Sice blbé kvality, ale jsou :D.


Z leva: CHG SECRET PERI-WINK-LE (krásný fialkový lak :), ve skutečnosti je trošku víc do fialova a je krémový) | CHG FOUR LEAF CLOVER (opět moc pěkný zelený lak :), který je krásně zářivý, na fotce vypadá hodně světle)A tady na mým nehtech :).


Na prostředníčku je ten fialový skoro totožný jako ve skutečnosti ;).

--

A mých nehtů se nelekejte :D. Jsou divný no :D.
Tak to jsou oni :D. Jak se vám líbí? Máte nějaký lak od Chine Glaze? A mám dělat takovéhle články o lacích nebo o mých nehtech?
Pište :), budu ráda.

Ahoj

Laky, laky a laky :D

20. května 2012 v 10:57 | Lilka |  Lilka píše...
Ahojda :).
Cítím se více aktivní, divný :D.
Dneska mám plánu oběhnout vás všechny (po sto letech xD). A chtěla jsem konečně dodělat ten design, ale jsem u táty a nemám tu PS :D, jen PF a v tom už se pomalu ani nevyznám :D.

Jinak k nadpisu :D. Laky jako na nehty :D. No a co s nima? :D Objednala jsem si další dva :D. Maj krsnou barvu, no tedy poznám až i příjdou a já je vyzkouším :D. Když se k tomu dokopu (a já se k tou musím dokopat :D) tak vám je vyfotím i s těma minulýma :D a na nehtech :D. Sakra, tu budu básnit o lacích :D. Už mlčim, radši :D..

Chmm, pokud máte zájem,řijďte na chat :D. (v menu pod contact ;D) Budu tam :D.

Ahoj


Nissan, Nissan, Audi, Porsche, Jeep, Lada :DDD

19. května 2012 v 13:47 | Lilka |  Písničky
Ták toto jedu celý den :D.


Jak se vám to líbí? :D Znáte to někdo? :D

Jinak, s tátou asi pojedem někam kde jsou nějaký kamiony či co a vezmem i prcka :D. (prcek = takový nevlastní synovec, 3-letý xD)

Ahojky


Hezké dopoledne všem :-)

19. května 2012 v 9:46 | Lilka |  Lilka píše...
Ahojky :D.
Dneska to vypadá na pěkný den :). Jak je u vás?

A promiňte, že jsem tak dlouho nenapsala xD. Ale nestíhám, nestačím :D.
Jinak v příští týden píšem SCIA :/. Tak mi, prosím držte palce. V pondělí píšem z češtiny, ve čtvrtek z všeobecných a v pátek z matiky. To dopadne xD.

Já jdu :). Možná ještě něco přidám, ale nevím :D.

P.S.: Kdo chce, tak pojďte na chat :) (v menu je odkaz pod CONTACT :D). Budu tam :).

Pápá

Kdo, co? Lilka :-D

15. května 2012 v 15:57 | Lilka |  Lilka píše...
Ahoj, vymýšlím čím dál víc originálnější nadpisy :-D.
Kontrolu trošku prodloužím, protože bych si chtěla nejdříve udělat design a až pak ukončit kontrolu affs. :)

Jinak zítra jedu na soutěž (tedy ona to není soutěž, ale lidi (děti, jestli chcete) tam zpívají, tančí nebo na něco hrají a nebo taky malujou xD) no a já jedu kreslit :D. Tím pádem se celý den jen flákám :D a žádné učení :D. A ještě k tomu nejdu na odpoledku :D, protože to mi zřejmě odpadá :D. Možná (doufám že jo! :D) s kámoškou pojedem nakupovat, takže držte pěsti ať to vyjde :D. Budou mít ve třídě klid :D. Jedu z naší třídy totiž jediná :-D.

A co vy? Nějaké novinky? :D

Ahoj


Nadpis článku neexistuje! Emigroval do Ameriky..

13. května 2012 v 11:47 | Lilka |  Lilka píše...
Zdar :-D.
Dneska mám v plánu udělat layout a ještě si uklidit, tak uvidíme jak to stihnu :-D. Plus, musím mamce něco vytvořit, když je ten Den matek :). Co budete dělat vy?
A pokud chcete vydět ten lay, co jsem vytvářela pro Elishku99 tak ZDE.
Chtěla ho jednoduchý, tak ho má :D.

No a ještě jsem chtěla začít konečně SON-Boty a VGS, ale nevím jak dlouho my bude trvat uklidit :D.
A jen tak mimochodem, návštěvnost už překročila 9000?! No wow :D. Děkuji, jsem asi na tu návštěvnost dlouuho nekoukala, protože si pamatuji ještě tak 8000 :D.
Tak já idu.

Ahoj